Zaginiony prezent

2-6 osób 4/10 60 min 0/10 99zł(50zł do 15.08!!!)

Znajdź zaginiony prezent!

Pokój ten przeznaczony jest dla dużych grup chcących rozwiązywać sporą ilość zagadek jednocześnie. Schemat z jedną drogą już dawno wyszedł z mody:) Bez zgranej ekipy i logicznego myślenia może nie udać Wam się rozwiązać zagadki, a to doprowadzi  do sytuacji, w której Prezent nigdy już nie odnajdzie właściciela.

Święta mają to do Siebie, że każde dziecko czeka tylko na jedną rzecz… na prezent. Zarówno przedszkolak jak i nastolatek potrafią zrobić w tym czasie wszystko, żeby go dostać:) A do czego wy byście się posuneli, żeby go dostać?

Andrzej był dobrym chłopcem, lecz pechowym. Zawsze przytrafiały mu się sytuacje, w których mimo wielkich starań, dochodziło do niefortunnych zdarzeń, tak samo było z prezentem. Ten dzień zapowiadał się jak każdy inny, lecz doświadczony złym fatum Andrzej domyślał się, że tak łatwo to nie będzie. Przeanalizował kilka ewentualnych możliwych zdarzeń i postarał się na nie przygotować, lecz to do czego doszło zamurowało biednego Andrzeja. Co się wydarzyło później?

Spodobał Ci się pokój? Chciałbyś spróbować go przejść? Nie ma na co czekać, zarezerwuj go już dzisiaj !

Questrooms