• English

Dom strachu: Sopot

Strach to emocja powstająca naturalnie na skutek kontaktu z czymś (lub kimś) uznawanym przez organizm za zagrożenie. W stanie wystraszenia wydziela się wiele hormonów. Jednym z nich jest dopamina, która pobudza ośrodek przyjemności w mózgu. Z tego powodu istnieją osoby twierdzące, że lubią się bać. Zwykle są znane wśród swoich znajomych jako fani filmów grozy oraz rozrywek typu dom strachu. W Sopocie nie ma wielkiego wyboru atrakcji tego rodzaju. Świetną alternatywę stanowią tu escape roomy o tematyce horrorowej, gdzie przerażająca atmosfera wiąże się z rozwiązywaniem zagadek. Czego można się spodziewać w QuestRooms?

Klimatyczne escape roomy w stylistyce domu strachu w Sopocie

QuestRooms w Sopocie oferuje swoim Klientom escape roomy m.in. o tematyce horrorowej. Należy do nich „Rytuał”, czyli pokój zagadek budzący skojarzenia z domem strachu — polecamy go tylko osobom o mocnych nerwach! Podczas gry uczestnicy wcielają się w rolę ofiar bezwzględnego oprawcy, które muszą znaleźć sposób ucieczki, zanim spotka je marny koniec. Z kolei fanom grozy opartej na historycznych wydarzeniach proponujemy pokój „Czarnobyl – ostatnia godzina”. W naszym lokalu znajdują się także escape roomy „Zdążyć przed patologiem” oraz „Kopalnia Diamentów”, również czasem wywołujące ciarki.

Pokoje zagadek w Sopocie — lepsze niż dom strachu?

Chociaż escape roomy osadzone w klimacie grozy zazwyczaj nie są aż tak przerażające, jak domy strachu, to wcale nie czyni ich mniej ekscytującymi! W końcu sytuacja jest nietypowa — Klienci płacą za bycie zamkniętymi w pokoju (lub nawet serii pomieszczeń), bez możliwości wyjścia, dopóki nie rozwiążą wszystkich zagadek. Okoliczności rodem z najbardziej niepokojących serii filmów albo gier z gatunku horroru! A nie wspomnieliśmy jeszcze o najważniejszym, czyli satysfakcji wynikającej z rozwiązania trudnej łamigłówki, a tych w pokojach QuestRooms nie brakuje. Czy odważysz się skorzystać z naszej oferty?

2-5 players

70-80 min

7/10

4/10

Świątynia Złotego Słońca

Gdańsk ul.Startowa 4A
Zobacz więcej

Chillout Room – Poczekalnia

Gdańsk ul.Startowa 4A
Zobacz więcej

2-5 osób

60 minut

6/10

6/10

Śmierć w bractwie

Zobacz więcej

2 osoby

60 minut

5/10

7/10

5 Morderstw

Gdańsk ul.Startowa 4A
Zobacz więcej

60 minut

4-8 osób

8/10

6/10

Ucieczka z więzienia

Gdańsk ul.Startowa 4A
Zobacz więcej

2-5 osób

60 minut

7/10

9/10

Krwawa Rzeźnia

Gdańsk ul.Startowa 4A
Zobacz więcej

Dodatkowo

Ogólnodostępny dla wszystkich jest nasz osobny pokój:

Chillout Room

Wytłumaczymy Wam w nim wszystkie zasady rozrywki, wszystkie sprawy technicznie, jak również działanie użytego w naszych pokojach sprzętu. Możecie sobie w nim na spokojnie poczekać na resztę grupy, wymienić swoje wrażenia z rozrywki, bądź wymyślić i przeanalizować taktykę na swoje grę. Ponadto dla grup, które zamierzają spędzić u nas trochę więcej czasu istnieje możliwość zarezerwowania tego pokoju 🙂

Więcej informacji uzyskacie kontaktując się z nami:
Kontakt@questrooms.pl
730 310 730

Opis ikon

- określa liczbę osób mogących uczestniczyć w grze
- jest to maksymalny czas przeznaczony na rozwiązanie pokoju
- określa poziom trudności danego pokoju
- określenie pod względem straszności i trybu rozgrywki pokoju

Krótkie FAQ

-Pokoje escape rooms – co to takiego?

Są to specjalnie stworzone pomieszczenia, z których musicie wydostać się w ciągu 60 minut ! Zadanie nie należy do najprostszych, w końcu naszpikowane są różnymi zagadkami:)


-Czy możemy wszyscy zacząć równocześnie?

Tak. Wszystkie wejścia do pokoi odbywają się o tej samej godzinie.


-Czy możemy wejść do pokoju w większą liczbą osób?

Możecie, ale nie jest to polecane.


–  Jak zarezerwować pokój?

Wystarczy kliknąć tutaj i wybrać interesujący nas pokój escape room >>KLIK<<