• English

Dom strachu — Trójmiasto

Wielu z nas lubi od czasu do czasu poczuć dreszcz emocji i przeżyć chwile podnoszące poziom adrenaliny, które są jednocześnie całkowicie bezpieczne. Właśnie dlatego oglądamy horrory albo wybieramy się do takich miejsc jak domy strachu, gdzie możemy wspólnie z bliską osobą lub grupą znajomych zmierzyć się z przygotowanymi wyzwaniami i spotkać twarzą w twarz z upiorami, duchami oraz szkieletami. W Trójmieście nie ma jednak wielu takich atrakcji, dlatego wszystkich miłośników wrażeń z odrobiną grozy z pewnością zainteresują escape roomy w klimacie horroru, które oferuje QuestRooms. Jesteśmy przekonani, że mrożące krew w żyłach tajemnice, fascynujące historie, a także emocjonujące zagadki na długo zapadną Ci w pamięci.

Escape roomy w klimacie domu strachów w Trójmieście

Escape roomy dostępne w QuestRooms zawsze dostarczają niezapomnianych wrażeń uczestnikom, ale przygotowaliśmy też pokoje rodem z domu strachu, które wywołają ciarki nawet u najbardziej doświadczonych amatorów grozy. Wśród naszych propozycji w Trójmieście wymienić można chociażby gdańską “Krwawą Rzeźnię”. Ty i Twoi znajomi wcielicie się tam w ekipę sanepidu, która musi zbadać źródło niepokojących hałasów dochodzących z rzeźni, gdzie może kryć się coś więcej niż tylko zwierzęta. Polecamy również escape room “Rytuał” w Sopocie, przeznaczony przede wszystkim dla osób o mocnych nerwach — tam będziecie musieli uciec z kryjówki żądnego krwi oprawcy; w przeciwnym razie czeka Was straszny koniec.

Pokoje dla osób, które uwielbiają domy strachu — Trójmiasto

W QuestRooms zadbaliśmy o to, by każdy miłośnik opowieści i wyzwań z dreszczykiem znalazł to, czego szuka — nawet ten początkujący, dlatego nie musisz się obawiać nieustannego, nieprzyjemnego straszenia, jakie często ma miejsce w typowych domach strachu. Najważniejsza pozostaje bowiem doskonała zabawa z bliskimi lub znajomymi i wspólne rozwiązywanie licznych, oryginalnych, ciekawych zagadek w klimacie horroru. Jesteś zainteresowany? Chcesz przeżyć ekscytującą przygodę? Zapraszamy do escape roomów od QuestRooms!

2-5 players

70-80 min

7/10

4/10

Świątynia Złotego Słońca

Gdańsk ul.Startowa 4A
Zobacz więcej

Chillout Room – Poczekalnia

Gdańsk ul.Startowa 4A
Zobacz więcej

2-5 osób

60 minut

6/10

6/10

Śmierć w bractwie

Zobacz więcej

2 osoby

60 minut

5/10

7/10

5 Morderstw

Gdańsk ul.Startowa 4A
Zobacz więcej

60 minut

4-8 osób

8/10

6/10

Ucieczka z więzienia

Gdańsk ul.Startowa 4A
Zobacz więcej

2-5 osób

60 minut

7/10

9/10

Krwawa Rzeźnia

Gdańsk ul.Startowa 4A
Zobacz więcej

Dodatkowo

Ogólnodostępny dla wszystkich jest nasz osobny pokój:

Chillout Room

Wytłumaczymy Wam w nim wszystkie zasady rozrywki, wszystkie sprawy technicznie, jak również działanie użytego w naszych pokojach sprzętu. Możecie sobie w nim na spokojnie poczekać na resztę grupy, wymienić swoje wrażenia z rozrywki, bądź wymyślić i przeanalizować taktykę na swoje grę. Ponadto dla grup, które zamierzają spędzić u nas trochę więcej czasu istnieje możliwość zarezerwowania tego pokoju 🙂

Więcej informacji uzyskacie kontaktując się z nami:
Kontakt@questrooms.pl
730 310 730

Opis ikon

- określa liczbę osób mogących uczestniczyć w grze
- jest to maksymalny czas przeznaczony na rozwiązanie pokoju
- określa poziom trudności danego pokoju
- określenie pod względem straszności i trybu rozgrywki pokoju

Krótkie FAQ

-Pokoje escape rooms – co to takiego?

Są to specjalnie stworzone pomieszczenia, z których musicie wydostać się w ciągu 60 minut ! Zadanie nie należy do najprostszych, w końcu naszpikowane są różnymi zagadkami:)


-Czy możemy wszyscy zacząć równocześnie?

Tak. Wszystkie wejścia do pokoi odbywają się o tej samej godzinie.


-Czy możemy wejść do pokoju w większą liczbą osób?

Możecie, ale nie jest to polecane.


–  Jak zarezerwować pokój?

Wystarczy kliknąć tutaj i wybrać interesujący nas pokój escape room >>KLIK<<