• English

Escape room: Trójmiasto

Lubisz skomplikowane niewiadome, ukryte przesłania i nieoczywiste fakty? Cenisz sobie trudne do odgadnięcia zagadki, które spędzają Ci sen z powiek, a także wzbudzają niepokój? Szukasz miejsca, w którym będziesz mógł wykorzystać swoją kreatywność lub potencjał? Jeśli tak — mamy dla Ciebie coś specjalnego! Escape roomy o tematyce horroru to strzał w dziesiątkę, jeśli lubisz dreszczyk emocji, a przy tym lekkie poczucie zagrożenia. W Trójmieście znajdziesz kilka takich obiektów, np.
Krwawa rzeźnia
w Gdańsku oraz Rytuał w Sopocie. Jeśli interesujesz się taką tematyką — koniecznie sprawdź, czy poradzisz sobie w jednym z naszych pokoi.

Rodem z horroru escape room czy klasyczny pokój zagadek — Trójmiasto i okolice

Jako miłośnicy intelektualnych wyzwań, a także wysokiej dawki adrenaliny, która udziela się w sytuacjach zagrożenia, stworzyliśmy od podstaw rewelacyjne escape roomy rodem z filmowego horroru. Nasze pokoje są nietypowe, ponieważ skupiają się na tym, aby wzbudzić grozę w gościach, a co za tym idzie — uruchomić w nich instynkty obronne. Sceneria jak z prawdziwego horroru jednocześnie przeraża i intryguje, dlatego, jeśli chciałbyś spróbować, czy taka forma pokoju zagadek jest dla Ciebie, koniecznie zabierz przyjaciół i udaj się do Trójmiasta. W Gdańsku oraz Sopocie znajdziesz nasze punkty, które nie są aż tak przerażające, jak prawdziwe domy strachów, ale są straszniejsze aniżeli klasyczne escape roomy.

Chcesz spróbować swoich sił w ucieczce z miejsca grozy? Wybierz się do naszego escape roomu!

Z wielkim zamiłowaniem, jak również pasją prowadzimy nasze escape roomy, zwane też przez niektórych pokojami zagadek. W przeciwieństwie do tych tradycyjnych, nasze pokoje mają wyjątkowe scenerie przypominające kadry z horrorów, co bardzo intryguje oraz przyciąga coraz więcej Gości. Jesteś spragniony dużych emocji, dlatego szukasz miejsca, gdzie będziesz mógł się wykazać zmysłem detektywistycznym? Chcesz sprawdzić, jak to jest być bohaterem filmu grozy? A może szukasz ciekawego pomysłu na spędzenie wieczoru kawalerskiego z przyjaciółmi? Nie zastanawiaj się — poznaj nasze escape roomy w Trójmieście i zmierz się ze swoimi lękami!

2-5 players

70-80 min

7/10

4/10

Świątynia Złotego Słońca

Gdańsk ul.Startowa 4A
Zobacz więcej

2 osoby

60 minut

5/10

7/10

5 Morderstw

Gdańsk ul.Startowa 4A
Zobacz więcej

60 minut

4-8 osób

8/10

6/10

Ucieczka z więzienia

Gdańsk ul.Startowa 4A
Zobacz więcej

2-5 osób

60 minut

7/10

9/10

Krwawa Rzeźnia

Gdańsk ul.Startowa 4A
Zobacz więcej

2-4 players

70 min

8/10

4/10

Upadłe Królestwo

Gdańsk ul.Startowa 4A
Zobacz więcej

Dodatkowo

Ogólnodostępny dla wszystkich jest nasz osobny pokój:

Chillout Room

Wytłumaczymy Wam w nim wszystkie zasady rozrywki, wszystkie sprawy technicznie, jak również działanie użytego w naszych pokojach sprzętu. Możecie sobie w nim na spokojnie poczekać na resztę grupy, wymienić swoje wrażenia z rozrywki, bądź wymyślić i przeanalizować taktykę na swoje grę. Ponadto dla grup, które zamierzają spędzić u nas trochę więcej czasu istnieje możliwość zarezerwowania tego pokoju 🙂

Więcej informacji uzyskacie kontaktując się z nami:
Kontakt@questrooms.pl
730 310 730

Opis ikon

- określa liczbę osób mogących uczestniczyć w grze
- jest to maksymalny czas przeznaczony na rozwiązanie pokoju
- określa poziom trudności danego pokoju
- określenie pod względem straszności i trybu rozgrywki pokoju

Krótkie FAQ

-Pokoje escape rooms – co to takiego?

Są to specjalnie stworzone pomieszczenia, z których musicie wydostać się w ciągu 60 minut ! Zadanie nie należy do najprostszych, w końcu naszpikowane są różnymi zagadkami:)


-Czy możemy wszyscy zacząć równocześnie?

Tak. Wszystkie wejścia do pokoi odbywają się o tej samej godzinie.


-Czy możemy wejść do pokoju w większą liczbą osób?

Możecie, ale nie jest to polecane.


–  Jak zarezerwować pokój?

Wystarczy kliknąć tutaj i wybrać interesujący nas pokój escape room >>KLIK<<