• English

Zdążyć przed patologiem

Zdążyć przed patologiem

Jesteście agentami specjalnymi zajmującymi się nietypowymi sprawami. Tym razem odezwała się rodzina Państwa Kowal – ich córka Anna zaginęła. Podejrzenie trafia na patologa, z którym kiedyś miała kontakt. Sprawa jest o tyle ciężka, że jest to znany lekarz sądowy, a w jego pracowni znajduję się sporo narządów (tuż to oczywiste!). Sprawdźcie czy ma on coś wspólnego z zaginięciem Anny i znajdźcie dowody w tej sprawie. Postarajcie się także nie zostawić żadnych śladów działania, tak aby podejrzany nie domyślił się, że ktoś go śledzi !
Zdążyć przed patologiem to rework pokoju “Prosektorium”, zmienione zostało około 50% zagadek, natomiast sam wystrój uległ niewielkiej zmianie (został odświeżony + lekko zmodernizowany). Skupiliśmy się na zagadkach oraz wskazówkach, tak aby pokój przypadł Wam do gustu:) Osoby, które odwiedziły escaperoom Prosektorium na pewno będą kojarzyć część przebiegu gry, natomiast mogą liczyć także na kilka nowych smaczków! Także wybór o ponownym wybraniu się do niego zależy tylko do Was. Grupy, które dość dawno były w owym pokoju, a ponadto odwiedziły inne pokoje na pewno nie będą kojarzyć tak dobrze starych zagadek.

Escaperoom Sopot

Dla kogo?

“Zdążyć przed patologiem” escape room to pokój zdecydowanie dla ludzi lubiących mroczne historie! Nie jest on straszny, natomiast rola patologa powoduje, że musicie zmierzyć się z “nietypowymi zadaniami” oraz obsługiwać niecodzienne przedmioty. Escaperoom wyposażony jest w coś co bardzo lubicie – elektronikę oraz zagadki manualne. Pokój polecany dla osób od 15 lat, aczkolwiek jeżeli jesteście fanami thrillerów to na pewno Wam się spodoba;)! Pokój nie należy do łatwych także warto zabrać ze Sobą z pewnym doświadczeniem! Dla osób, które zaczynają swoją przygodę z escaperoomami polecamy zabrać kilka osób, tak aby zwiększyć swoje szanse na wydostanie się!

Spodobał Ci się pokój? Chciałbyś spróbować go “przeżyć”? Nie ma na co czekać, zarezerwuj go już dzisiaj >>KLIKNIJ TUTAJ<<.

(Wszystkie nasze pokoje są przetłumaczone na język Angielski)