• English

Prosektorium

Prosektorium

Jesteście świeżo upieczonymi patologami. Jeden z pierwszych dni kiedy zostaliście sami, wszelkie sprawy przebiegają rutynowo. Późnym wieczorem w chwili gdy mieliście zakończyć swoją zmianę dzwoni domofon – to Hank, komisarz policji. Zleca Wam jak najszybszą sekcję zwłok i identyfikację młodej kobiety. Sprawa jest pilna – to jedyne co powiedział. Nie ma czasu na telefon do przełożonego. Na ciele brak widocznych ran, jakichkolwiek śladów pobicia. Blada, wręcz biała skóra i długie ciemne włosy. Wydaje się że to kolejna „zwykła” śmierć, ale coś tu nie gra. Zanim zdążyliście zadać jakiekolwiek pytania Hank’owi, ten już był na zewnątrz i otwierał drzwi do radiowozu w wyraźnym pośpiechu. Czyżby ktoś chciał zataić morderstwo? Kim ona była i czy być może wiedziała za dużo?

Escaperoom Sopot

Dla kogo?

Prosektorium escape room to pokój zdecydowanie dla ludzi o mocnych nerwach. Nie jest on bardzo straszny, natomiast rola patologa powoduje, że musicie zmierzyć się z „nietypowymi zadaniami” oraz obsługiwać niecodzienne przedmioty. Escaperoom wyposażony jest w coś co bardzo lubicie – elektronikę oraz zagadki manualne. Pokój polecany dla osób w wieku 15 lat, aczkolwiek jeżeli jesteście fanami thrillerów to na pewno Wam się spodoba;)! Pokój nie należy do łatwych także warto zabrać ze Sobą z pewnym doświadczeniem!

Spodobał Ci się pokój? Chciałbyś spróbować go „przeżyć”? Nie ma na co czekać, zarezerwuj go już dzisiaj >>KLIKNIJ TUTAJ<<.

(Wszystkie nasze pokoje są przetłumaczone na język Angielski)