• English
5 Morderstw

Cena:

59 PLN

2 osoby

60 minut

5/10

7/10

O Escape Roomie:

5 Morderstw

Co się wydarzyło podczas podróży?

To był straszny wyjazd. Nie tak to wszystko miało się skończyć. Czwórka waszych przyjaciół nie żyje. Zostaliście tylko sami we dwójkę. Nie macie jak wrócić do domu, a wasze telefony nie działają.
Morderca wciąż jest na wolności. Podążając za jego śladami znaleźliście chatkę w głębi lasu. Drzwi wejściowe są dokładnie zamknięte, a wszystkie okna zakratowane. A jednak ! Udaje się wam jednak dostrzec tylne małe drzwi.

Otwieracie je powoli i robicie ten najtrudniejszy w waszym życiu krok, krok w głąb chałupy, krok ku nieznanemu. W waszych głowach walczy ze sobą strach i pragnienie zemsty, a w uszach rozbrzmiewa dźwięk padającego deszczu.

Czy uda się wam znaleźć dowody zbrodni? Czy uda się wam go zabić, czy może jednak wpadniecie w jego sidła? Musicie wszystko zrobić tak, aby właściciel nie dowiedział się o waszym przybyciu!

Przyjdźcie i przekonajcie się sami !


Escaperooms

Dla kogo?

5 Morderstw to pokój dla 2 osób, także możecie polegać tylko na Sobie… Zabierz najdzielniejszą osobę według Ciebie i dowiedzcie się co się stało z Waszymi znajomymi. Zadanie to nie jest wcale takie trudne, natomiast musicie być dzielni. Właściciel owego domu nie przepada za ludźmi – tym bardziej nie spodziewa się „gości”. Ponadto w pokoju panuje półmrok – w końcu można wyjść z założenia „nie ma gości – nie ma światła”. Spokojnie, Wy jesteście na to przygotowani. Pamiętajcie, musicie dowiedzieć się kto jest odpowiedzialny za popełnione morderstwa i czy planuje zabijać dalej. Jeżeli to możliwe to postarajcie się zrobić wszystko, aby temu zapobiec.

Jeżeli masz ochotę dowiedzieć się co się mogło stać to zarezerwuj escaperoom! >>Kliknij tutaj<<

(Wszystkie nasze pokoje są przetłumaczone na język Angielski)

Gdańsk ul.Startowa 4A
+48 730 310 730

Legenda

– określa liczbę osób mogących uczestniczyć w grze
– jest to maksymalny czas przeznaczony na rozwiązanie pokoju
– określa poziom trudności danego pokoju
– określenie pod względem straszności i trybu rozgrywki pokoju