• English

Ucieczka z więzienia

60 minut

4-8 osób

8/10

6/10

O Escape Roomie:

Ucieczka z więzienia

Spróbuj uciec z więzienia

Ten pokój zmieni Wasze wyobrażenie o escaperoomach.

Jest to największy i być może najtrudniejszy pokój – specjalnie przeznaczony dla dużych i zgranych grup. Prawdopodobnie będzie to najlepszy w jakim mieliście przyjemność uczestniczyć. Zasady gry odbiegają od tych obowiązujących i znanym Wam w typowych escaperoomach. Dopiero w tym miejscu dowiecie się, co oznacza prawdziwa współpraca. Bez niej, nie będziecie mieć fizycznej możliwości, aby wydostać się z więziennej celi.

Jak wiadomo więzienie to nietypowe miejsce, gdzie ludzkich historii jest znacznie więcej niż samych więźniów, którzy pragną tylko jednego – wolności. Możliwości wydostania się z celi jest niewiele, a w pojedynkę jest to wręcz nie możliwe. Sytuacja się pogarsza, gdy zostałeś niesłusznie skazany na stracenie, a nikt inny prócz Ciebie nie jest w stanie udowodnić Twojej niewinności. Aby to zrobić musisz wydostać się z więzienia i zawalczyć o swoje własne życie. Poczuj się jak prawdziwa, mylnie skazana ofiara i zapobiegnij tragedii ! Jak wiadomo do tego zadania musisz się dobrze przygotować. Porozmawiaj z rodziną na ostatnim spotkaniu, zbierz wszystkie wcześniej uzbierane przedmioty i spróbuj uciec! Przecież i tak nic Ci innego nie zostało…


Escaperoom

Dla kogo?

Ucieczka z więzienia to zdecydowanie pokój dla większych, dobrze zgranych grup! Poziom trudności jest tutaj naprawdę wysoki. Ten escaperoom różni się zdecydowanie od pozostałych pokoi. Nie dość, że zostaniecie podzieleni to jeszcze wszyscy musicie mocno współpracować. Tutaj liczy się dosłownie każda osoba. Jeżeli ktoś z Was zawiedzie to reszcie także się nie uda i wszystko pójdzie na marne… Na pewno obejrzeliście już nie jeden film, w którym więźniowie próbują uciec z więzienia. Często bez konkretnego planu kończyło to się klapą – a jaki jest Twój sposób?

Cena 200zł dotyczy 5 osób (pon-czw) – każda kolejna osoba +20zł

Jeżeli masz ochotę spróbować zmierzyć się z owym escaperoom to nie czekaj i zarezerwuj go już dziś ! >>Kliknij tutaj<<

(Wszystkie nasze pokoje są przetłumaczone na język Angielski)

Gdańsk ul.Startowa 4A
+48 730 310 730

Legenda

– określa liczbę osób mogących uczestniczyć w grze
– jest to maksymalny czas przeznaczony na rozwiązanie pokoju
– określa poziom trudności danego pokoju
– określenie pod względem straszności i trybu rozgrywki pokoju