• English

Krwawa Rzeźnia

2-5 osób

60 minut

7/10

9/10

O Escape Roomie:

Krwawa Rzeźnia

Pora na wizytę sanepidu

Witamy was w naszej Rzeźni, przybyliście do nas jako ekipa z sanepidu z tego względu, że sąsiedzi z okolicy strasznie się skarżą  na hałasy z niej dochodzące… niekoniecznie zwierzęce.

Mieliśmy już pełno  podobnych kontroli, które oczywiście nie wykazały żadnych nieprawidłowości, a sąsiedzi upierdliwie ciągle dzwonią i się skarżą…

Wasz przełożony wyznaczy was, jako specjalną grupę od ciężkich przypadków do tego, abyście skontrolowali nasz zakład i raz na zawsze zakończyli tę sprawę.

Zadanie jakie was czeka jest banalnie proste: musicie po prostu przejść i skontrolować dokładnie całą rzeźnie. Ale… kto wie co Was czeka po wejściu do pokoju?

Nie jesteście jednak pierwszą grupą, która pragnie rozwiązać zagadkę Krwawej Rzeźni. Zdarzało się jednak tak, że już nigdy nie zobaczyliśmy osób które tam weszły (ponoć nic im się nie stało, ale kto to wie…). Od osób, którym się udało, słyszeliśmy, że podobno czuli się jakby cały czas byli obserwowani. Niestety więcej nie udało nam się od nich wyciągnąć.


Escaperoom

Dla kogo?

Krwawa Rzeźnia przeznaczony jest wyłącznie dla osób o mocnych nerwach, które nie boją się wyzwań i są gotowi  stawić czoła swoim największym lękom. Zbierzcie silną ekipę i ruszajcie na kontrolę… Pamiętajcie jednak, że musicie znaleźć dowody, które wskażą na to co tak naprawdę się tam dzieje, inaczej Wasza ciężka praca zda się na nic, bo i tak przecież nikt Wam nie uwierzy.

Ze względu na zmianę przepisów nie jest to proste zadanie. Macie niestety tylko 60 minut na znalezienie dowodów nieprawidłowości w funkcjonowaniu Rzeźni i wydostanie się z pokoju. Inaczej to co Was spotka przerośnie Wasze najśmielsze oczekiwania… Właściciel dobrze wie, że zamierzacie go odwiedzić, dlatego dokładnie sprawdzenie Rzeźni nie będzie takie proste. Wykorzystajcie wcześniej zdobyte doświadczenie i zamknijcie ją raz na zawsze !

Jeśli pragniecie dowiedzieć się co tak naprawdę dzieje się w naszej rzeźni nie czekajcie dłużej tylko rezerwujcie escaperoom >>Kliknij TUTAJ<<!

(Wszystkie nasze pokoje są przetłumaczone na język Angielski)

Gdańsk ul.Startowa 4A
+48 730 310 730

Legenda

– określa liczbę osób mogących uczestniczyć w grze
– jest to maksymalny czas przeznaczony na rozwiązanie pokoju
– określa poziom trudności danego pokoju
– określenie pod względem straszności i trybu rozgrywki pokoju