• English

Czarnobyl – ostatnia godzina

2-5 osób

60 minut

6/10

4/10

O Escape Roomie:

Czarnobyl – ostatnia godzina

Miejsce: Czarnobyl
Data: 26 kwietnia 1986
Godzina: 17:00

Równo o godzinie 16:00 przegrzaniu uległ pierwszy reaktor w strefie Y. Wszystkie znajdujące się w niej osoby nie żyją. Niestety to nie najgorszy problem. Pierwszy reaktor był najmniejszym ze wszystkich czterech, a jego wybuch nie zatrzymał pracy pozostałych trzech w strefie X, które również zaczynają się przegrzewać, a radioaktywna substancja wydostaje się na zewnątrz. Jeśli dojdzie do ich wybuchu skala zniszczeń będzie niewyobrażalna. Na ponad 150 lat będzie można zapomnieć o jakimkolwiek życiu w promieniu 100 km, a życie straci około 800 tysięcy Ukraińców i 500 tysięcy Białorusinów. Nie ma czasu na ewakuacje. Została ostatnia godzina, równo o 18:00 nastąpi wybuch największego – czwartego reaktora, który w konsekwencji pociągnie za sobą detonację pozostałych dwóch. Jesteście ostatnią nadzieją na zapobiegnięcie temu kataklizmowi.
 
Czy uda się wam wyłączyć pozostałe reaktory? Czy zaryzykujecie własnym zdrowiem oraz życiem? Czy dacie radę wytrzymać na tak silnie skażonym terenie? Pamiętajcie, wszystko zależy od was, TYLKO od was.

Escaperoom Sopot

Dla kogo?

Jest to escape room przeznaczony zarówno dla młodych jak i starszych graczy! Pokój naszpikowany elektroniką – w końcu zaraz ma coś tam wybuchnąć ! Ze względu na niecodzienną sytuację poziom trudności jest nieprzewidywalny… Nikt nie wie czy w ogóle da się to przerwać. Co wyróżnia ten pokój na tle innych? Znajdziecie tutaj rozwiązania, których na pewno (idziemy o zakład:)), których nie widzieliście nigdzie indziej. Ponadto schemat zagadek jest bardzo rozbudowany. Idąc nawet 5-osobową grupą nie będziecie się nudzić. W końcu w elektrowni każdy ma swoje zadanie, ale suma sumarum działacie w jednym celu! Musicie zapobiec tragedii. Macie dokładnie godzinę na wyłączenie wszystkich pozostałych reaktorów, nikogo poza Wami już tu nie ma. Czarnobyl – ostatnia godzina to historia oparta między innymi na faktach, tragicznych faktach…

Chcesz ocalić świat przez tragedią? Nie zastanawiaj się i zarezerwuj pokój >>KLIKNIJ TUTAJ<<
(Wszystkie nasze pokoje są przetłumaczone na język Angielski)
Sopot ul.Niepodległości 720
+48 730 310 730

Legenda

– określa liczbę osób mogących uczestniczyć w grze
– jest to maksymalny czas przeznaczony na rozwiązanie pokoju
– określa poziom trudności danego pokoju
– określenie pod względem straszności i trybu rozgrywki pokoju