• English

Frank & Stein

2-4 players

80 min

8/10

4/10

O Escape Roomie:

Frank & Stein

Słynny duet wybitnych braci, naukowców z początków XIX wieku. Od najmłodszych lat interesowało ich tylko zdobywanie wiedzy. Każdy z nich interesował się inną dziedziną, przez co toczyły się między nimi nieustanne spory. Lata eksperymentów we wspólnym laboratorium doprowadziły ich do dużej sławy w środowisku naukowym, lecz nikt nie wiedział co działo się za drzwiami ich pracowni.

Frank- pełen żądzy władzy nad życiem i śmiercią, pionier transplantologii. Nigdy jednak nie zadowalał się konstruowaniem zwykłych wynalazków czy tradycyjnymi badaniami. Jego obsesja zdobycia potęgi skłoniła go do eksperymentów, których celem było ożywienie martwych tkanek.
Przez nieokiełznaną ambicję podjął się swojego największego życiowego projektu. Mimo wielu przygotowań i lat badań nie był w stanie dokończyć eksperymentu. W desperacji podjął decyzje, że jest gotów poświęcić dla nauki wszystko- nawet to, co większość ludzi uznaje za najcenniejszy dar.

Stein- genialny wynalazca, zawsze jednak w cieniu brata. Całe życie poświęcił na zgłębianie tajemnic świata fauny i flory oraz poznanie wszystkich tajemnic skał i minerałów. Jedynymi jego przyjaciółmi były książki i zebrane próbki, które całymi dniami studiował. Wśród ludzi czuł się obcy i niezrozumiały, przez co z każdym rokiem coraz bardziej wycofywał się w głąb swojego własnego świata. Nie był w stanie pojąć fascynacji swojego młodszego brata. Oskarżał go o praktyki wychodzące daleko poza ludzkie poznanie i dziedziny naukowe. Stein z jednej strony fascynował swoją kreatywnością , z drugiej zaś budził niepokój swoim nieprzewidywalnym zachowaniem i brakiem zahamowań.

Kiedy natrafiacie w gazecie na ogłoszenie o zaginięciu waszego dawnego przyjaciela Franka, od razu podejmujecie decyzje o wyprawie do Laboratorium Frank&Stein. W końcu od lat na to czekaliście…

————————————————————————————————————————–


Escaperooms

Dla kogo?

Frank & Stein to najnowszy pokój (Sopot, Aleja Niepodległości 720), w pokoju znajdziecie ciekawe rozwiązania elektroniczne oraz kreatywne podejście do wystroju pomieszczeń. Ze względu na istotne aspekty, nie może zdradzić co Was czeka:) Na pewno przygotujcie się na dawkę pozytywny wrażeń związanych z zadań, które przyszykował dla Was sam Stein!

Zarezerwuj escaperooms >>Kliknij tutaj<<

(Wszystkie nasze pokoje są przetłumaczone na język Angielski)

Sopot ul.Niepodległości 720
+48 730 310 730

Legenda

– określa liczbę osób mogących uczestniczyć w grze
– jest to maksymalny czas przeznaczony na rozwiązanie pokoju
– określa poziom trudności danego pokoju
– określenie pod względem straszności i trybu rozgrywki pokoju