• English

Zdążyć przed patologiem

2-5 osób

60 min

9/10

4/10

O Escape Roomie:

Zdążyć przed patologiem

Wcielacie się w rolę agentów specjalnych zajmującymi się dość nietypowymi zadaniami. Pewnego razu odezwała się do Was rodzina Państwa Kowal – ich córka Anna niestety zaginęła. Podejrzenie trafia na znanego i cenionego patologa, z którym kiedyś miała kontakt. Sprawa jest o tyle trudna, że niestety jest to bardzo znany lekarz sądowy, a w jego miejscu pracy znajduję się sporo narządów/przedmiotów (tuż to oczywiste!). Sprawdźcie czy ma on coś wspólnego z zaginięciem Anny i znajdźcie dowody w tej sprawie. Postarajcie się także nie zostawić żadnych śladów działania, tak aby podejrzany nie domyślił się, że ktoś go śledzi !

Zdążyć przed patologiem to rework pokoju „Prosektorium”, zmienione zostało około 50% zagadek, natomiast sam wystrój uległ niewielkiej zmianie (został odświeżony + lekko zmodernizowany). Skupiliśmy się na zagadkach oraz wskazówkach, tak aby pokój przypadł Wam do gustu:) Osoby, które odwiedziły escaperoom Prosektorium na pewno będą kojarzyć część przebiegu gry, natomiast mogą liczyć także na kilka nowych smaczków! Także wybór o ponownym wybraniu się do niego zależy tylko do Was. Grupy, które dość dawno były w owym pokoju, a ponadto odwiedziły inne pokoje na pewno nie będą kojarzyć tak dobrze starych zagadek.
————————————————————————————————————-

Escaperoom Sopot
Dla kogo?
“Zdążyć przed patologiem” escape room to pokój zdecydowanie dla ludzi lubiących mroczne historie! Nie jest on straszny, natomiast rola patologa powoduje, że musicie zmierzyć się z “nietypowymi zadaniami” oraz obsługiwać niecodzienne przedmioty. Escaperoom wyposażony jest w coś co bardzo lubicie – elektronikę oraz zagadki manualne. Pokój polecany dla osób od 15 lat, aczkolwiek jeżeli jesteście fanami thrillerów to na pewno Wam się spodoba;)! Pokój nie należy do łatwych także warto zabrać ze Sobą z pewnym doświadczeniem! Dla osób, które zaczynają swoją przygodę z escaperoomami polecamy zabrać kilka osób, tak aby zwiększyć swoje szanse na wydostanie się!
Dostępne terminy -> Zarezerwuj!

Sopot ul.Niepodległości 720
+48 730 310 730

Legenda

– określa liczbę osób mogących uczestniczyć w grze
– jest to maksymalny czas przeznaczony na rozwiązanie pokoju
– określa poziom trudności danego pokoju
– określenie pod względem straszności i trybu rozgrywki pokoju