• English

Rytuał – historia prawdziwa

2-5 osób

60 minut

6/10

10/10

O Escape Roomie:

Rytuał

Człowiek, który umiera nie cofnie się przed niczym, taki właśnie był X.

Powinien już umrzeć 200 lat temu. Jednak polując i łapiąc niewinne osoby, wydłużał swoje życie ich kosztem. X oddawał ich ciała demonowi – Samaelowi. Pradawne rytuały pozwalały mu sztucznie utrzymać się przy życiu, chociaż jego dusza już dawno odeszła. Ofiar X było wiele, jednak on sam wciąż pozostaje nieuchwytny.

Teraz to wy zostaliście przez niego złapani i czekacie na najgorsze. Równo za godzinę wybije jego pora “karmienia”. Na wasze szczęście X was nie ruszy do półki wasze ciała nie nasiąkną strachem… Niby to nic trudnego, lecz to miejsce jest okropne. Wszędzie jakieś znaki… X na pewno nas obserwuje i czuje jak nasze ciała z minuty na minutę są coraz bardziej wiotkie. Rytuał niedługo się odbędzie, czy musi zostać odprawiony akurat na nas?

Czy uda wam się uciec zanim to się stanie? Spróbujcie go zabić i uratujcie kolejne niewinne osoby albo zostańcie jego ofiarami., a wasze dusze już nigdy nie zaznają spokoju.


Escaperoom Sopot

Dla kogo?

Rytuał to pokój dla osób zdecydowanie o mocnych nerwach. Znajdziecie tutaj elementy zarówno z escape room’u jak i z domów strachu. Jeżeli lubicie czuć adrenalinę i obawę przed tym co zaraz może się stać to pokój jest zdecydowanie dla Was.  Escape room przeznaczony jest dla osób, które ukończyły co najmniej 14 lat.

Spodobał Ci się pokój? Chciałbyś spróbować go “przeżyć”? Nie ma na co czekać, zarezerwuj go już dzisiaj >>KLIKNIJ TUTAJ<<.

(Wszystkie nasze pokoje są przetłumaczone na język Angielski)

Sopot ul.Niepodległości 720
+48 730 310 730

Legenda

– określa liczbę osób mogących uczestniczyć w grze
– jest to maksymalny czas przeznaczony na rozwiązanie pokoju
– określa poziom trudności danego pokoju
– określenie pod względem straszności i trybu rozgrywki pokoju