• English

Escape room dla dzieci: Gdańsk

Szukasz miejsca, w którym Twoje dziecko spędzie niezapomniane urodziny? Potrzebujesz przestrzeni do zabawy dla starszej pociechy, gdyż popularne zamknięte place zabaw są już dla niego zbyt nudne? A może zastanawiasz się, gdzie spędzić deszczowe popołudnie z pociechą, która wykazuje się nieprzeciętnym zmysłem detektywistycznym? Skorzystaj z naszej oferty, zbierzcie mocną ekipę i przyjdźcie do escape roomu w Gdańsku. Nasze propozycje zawierają zarówno scenariusze przeznczone dla młodszych, jak i starszych pociech. W razie wątpliwości odnośnie do tego, ktory zarezerwować — skontaktuj się z naszą obsługą.

Urodziny inne niż wszystkie: escape room

Gdańsk oferuje wiele atrakcji dla dzieci. Można odwiedzić zoo, przejść się, aktywnie spędzić czas w parku w oliwie, przepłynąć statkiem a Westerplatte. Jednak gdy pada deszcz albo szukasz miejsca, w którym będziesz mógł zorganizować urodziny dla dziecka — żaden z nich się nie sprawdzi. Escape room natomiast będzie idealną przestrzenią, w której Twoja pociecha spędzi czas aktywnie w towarzystwie znajomych, a do tego — będzie mogła zmierzyć się z wieloma zaskakującymi zagadkami. Poczuje też dreszczyk grozy, więc nasza propozycja świetnie sprawdzi się zwłaszcza u starszaków. Dodatkowo — po skończonej zabawie możecie skorzystać z Chillout Roomu, w którym napijecie się, zjecie i będziecie mogli podzielić się wrażeniami z naszych pokoi zagadek.

Zarezerwuj wizytę w escape roomie w Gdańsku i przeżyj niesamowitą przygodę z dzieckiem!

Czas spędzany z dzieckiem to najlepsze, co możesz mu zaoferować. Nie musi to być spokojne wyjście na lody czy na rower — tym razem możecie zaszaleć i poczuć dreszczyk emocji, wybierając się do naszego escape roomu w Gdańsku. Wybierzcie najlepszy dla Was scenariusz i dajcie się ponieść zabawie. Wspólny wysiłek włożony w rozwiązywanie zagadek z pewnością dostarczy Wam wielu wyjątkowych wrażeń, które zapamiętacie na długo. Już dziś sprawdź, kiedy możecie nas odwiedzić.

2-5 players

70-80 min

7/10

4/10

Świątynia Złotego Słońca

Gdańsk ul.Startowa 4A
Zobacz więcej

Chillout Room – Poczekalnia

Gdańsk ul.Startowa 4A
Zobacz więcej

2-5 osób

60 minut

6/10

6/10

Śmierć w bractwie

Zobacz więcej

2 osoby

60 minut

5/10

7/10

5 Morderstw

Gdańsk ul.Startowa 4A
Zobacz więcej

60 minut

4-8 osób

8/10

6/10

Ucieczka z więzienia

Gdańsk ul.Startowa 4A
Zobacz więcej

2-5 osób

60 minut

7/10

9/10

Krwawa Rzeźnia

Gdańsk ul.Startowa 4A
Zobacz więcej

Dodatkowo

Ogólnodostępny dla wszystkich jest nasz osobny pokój:

Chillout Room

Wytłumaczymy Wam w nim wszystkie zasady rozrywki, wszystkie sprawy technicznie, jak również działanie użytego w naszych pokojach sprzętu. Możecie sobie w nim na spokojnie poczekać na resztę grupy, wymienić swoje wrażenia z rozrywki, bądź wymyślić i przeanalizować taktykę na swoje grę. Ponadto dla grup, które zamierzają spędzić u nas trochę więcej czasu istnieje możliwość zarezerwowania tego pokoju 🙂

Więcej informacji uzyskacie kontaktując się z nami:
Kontakt@questrooms.pl
730 310 730

Opis ikon

- określa liczbę osób mogących uczestniczyć w grze
- jest to maksymalny czas przeznaczony na rozwiązanie pokoju
- określa poziom trudności danego pokoju
- określenie pod względem straszności i trybu rozgrywki pokoju

Krótkie FAQ

-Pokoje escape rooms – co to takiego?

Są to specjalnie stworzone pomieszczenia, z których musicie wydostać się w ciągu 60 minut ! Zadanie nie należy do najprostszych, w końcu naszpikowane są różnymi zagadkami:)


-Czy możemy wszyscy zacząć równocześnie?

Tak. Wszystkie wejścia do pokoi odbywają się o tej samej godzinie.


-Czy możemy wejść do pokoju w większą liczbą osób?

Możecie, ale nie jest to polecane.


–  Jak zarezerwować pokój?

Wystarczy kliknąć tutaj i wybrać interesujący nas pokój escape room >>KLIK<<