• English

Śmierć w bractwie

2-5 osób

60 minut

6/10

6/10

O Escape Roomie:

[Zamknięty!]

Śmierć w bractwie

Przygoda rodem z amerykańskiej komedii

Kto z nas nie oglądał takich klasyków jak: ,,American Pie”, ,,Wieczny Student” czy ,,Zemsta frajerów”. Zawsze wyobrażało się siebie jako uczestnika takiej imprezy. Każdy z nas marzył, aby chociaż raz w życiu przeżyć taką imprezę – imprezę życia… Chociaż dla wielu z nas polskie realia zatarły ten obraz. Tym razem jednak było inaczej – byłeś z ekipą właśnie na takiej imprezie w bractwie, przeżyliście to razem. Przyjęcie odbyło się podobnie, jak każde inne: całonocna balanga, napoje, dziewczyny, wyzwania (w tym słynny beer pong)– dokładnie tak, jak to sobie wyobrażaliście, ale jednak coś poszło nie tak.

Południe, wybija godzina 14:00 zaczynacie się przebudzać. Pobudka jest dość ciężka, chociaż natychmiastowa. Nikt z was nie pamięta jak impreza się skończyła, w głowie macie tylko sam początek i parę prześwitów. Próbujecie razem ustalić przebieg wydarzeń. Jednak po chwili okazuje się, że brakuje jednej osoby – Patryka? A no tak to ten Wasz nowy kolega! W pokoju zaczynacie dostrzegać bardzo dziwnie znaki. Czy uda Wam się odnaleźć przyjaciela… żywego przyjaciela? Nie ma na co czekać – bierzcie się do dzieła !


Escaperooms

Dla kogo?

Śmierć w bractwie to pokój zdecydowanie dla osób z poczuciem humoru! Możecie wejść do niego zarówno w dwie jak i w sześć osób. Waszym zadaniem jest dobrze się bawić i przy okazji wyjaśnić cóż to się działo dzień wcześniej… Poziom trudności ze względu na zaniki w pamięci jest tu dość wysoki. Ponadto z każdą kolejną minutą ból głowy jest coraz większy, a puste butelki po wodzie czy brak porannego piwka jeszcze bardziej powoduje smutek na waszych twarzach.  Obudź pozostałych imprezowiczów, spróbujcie ustalić chociaż część kilka faktów, a następnie zerknijcie co zostało po imprezie.

Zdarza Ci się zapomnieć jakiś wieczór? Bawi Cie ustalanie jednej wspólnej wersji? Spróbuj przypomnieć Sobie co wydarzyło się w Bractwie ! Zarezerwuj escaperooms >>KLIKNIJ TUTAJ<<

(Wszystkie nasze pokoje są przetłumaczone na język Angielski)