• English

Pokoje escape rooms - Gdańsk

Pokoje escape rooms – Gdańsk

Stworzyliśmy dla Was aż 8 pełnych tajemnic pokoi escaperooms (4 w Gdańsku oraz 4 w Sopocie + 2 stanowiska VR) Przeniosą Was one do krainy wypełnionej po brzegi zagadkami, mechanizmami i iluzją. Wcielicie się w rolę profesjonalnej ekipy z Sanepidu, która musi skontrolować i zamknąć owianą złą sławą krwawą rzeźnię. Poczujecie się jak ekipa ratunkowa dla niesłusznie osadzonych więźniów (w końcu kto jak nie Wy uratuje Waszych znajomych!) czy jak grupa przyjaciół po mocno zakrapianej imprezie w bractwie studenckim! W ostatnim pokoju wcielacie się w rolę pary detektywów, którzy muszą dowiedzieć się co tak naprawdę stało się z waszymi znajomymi po ostatnim piknikowym wypadzie.

 

Pokoje escape rooms – Gdańsk nie są zwykłymi pokojami! Każdy z nich przedstawią inną – unikatową historię. Nigdzie nie znajdziecie dwóch takich samych pokoi. Właśnie to wyróżnia escaperoomy na tle innych rozrywek. Mimo zdobywanego z każdym pokojem doświadczenia nagle może się okazać, że to jednak za mało! Na szczęście nie jesteście tam sami, współpraca przy rozwiązywaniu jakiejkolwiek zagadki jest najważniejsza!

Opis pokoi znajduje się w poszczególnych zakładkach (kliknij na zdjęcie).

2-5 players

70-80 min

7/10

4/10

Świątynia Złotego Słońca

Gdańsk ul.Startowa 4A
Zobacz więcej

Chillout Room – Poczekalnia

Gdańsk ul.Startowa 4A
Zobacz więcej

2-5 osób

60 minut

6/10

6/10

Śmierć w bractwie

Zobacz więcej

2 osoby

60 minut

5/10

7/10

5 Morderstw

Gdańsk ul.Startowa 4A
Zobacz więcej

60 minut

4-8 osób

8/10

6/10

Ucieczka z więzienia

Gdańsk ul.Startowa 4A
Zobacz więcej

2-5 osób

60 minut

7/10

9/10

Krwawa Rzeźnia

Gdańsk ul.Startowa 4A
Zobacz więcej

Dodatkowo

Ogólnodostępny dla wszystkich jest nasz osobny pokój:

Chillout Room

Wytłumaczymy Wam w nim wszystkie zasady rozrywki, wszystkie sprawy technicznie, jak również działanie użytego w naszych pokojach sprzętu. Możecie sobie w nim na spokojnie poczekać na resztę grupy, wymienić swoje wrażenia z rozrywki, bądź wymyślić i przeanalizować taktykę na swoje grę. Ponadto dla grup, które zamierzają spędzić u nas trochę więcej czasu istnieje możliwość zarezerwowania tego pokoju 🙂

Więcej informacji uzyskacie kontaktując się z nami:
Kontakt@questrooms.pl
730 310 730

Opis ikon

- określa liczbę osób mogących uczestniczyć w grze
- jest to maksymalny czas przeznaczony na rozwiązanie pokoju
- określa poziom trudności danego pokoju
- określenie pod względem straszności i trybu rozgrywki pokoju

Krótkie FAQ

-Pokoje escape rooms – co to takiego?

Są to specjalnie stworzone pomieszczenia, z których musicie wydostać się w ciągu 60 minut ! Zadanie nie należy do najprostszych, w końcu naszpikowane są różnymi zagadkami:)


-Czy możemy wszyscy zacząć równocześnie?

Tak. Wszystkie wejścia do pokoi odbywają się o tej samej godzinie.


-Czy możemy wejść do pokoju w większą liczbą osób?

Możecie, ale nie jest to polecane.


–  Jak zarezerwować pokój?

Wystarczy kliknąć tutaj i wybrać interesujący nas pokój escape room >>KLIK<<


Pokój zagadek – Gdańsk i Sopot

Stworzyliśmy dla Was aż 8 pełnych tajemnic pokoi zagadek, czyli tzw. escaperooms (4 w Gdańsku oraz 4 w Sopocie + 2 stanowiska VR). Przeniosą Was one do krainy wypełnionej po brzegi zagadkami, mechanizmami i iluzją. Wcielicie się w rolę profesjonalnej ekipy z Sanepidu, która musi skontrolować i zamknąć owianą złą sławą krwawą rzeźnię. Poczujecie się jak ekipa ratunkowa dla niesłusznie osadzonych więźniów (w końcu kto, jak nie Wy uratuje Waszych znajomych!) czy jak grupa przyjaciół po mocno zakrapianej imprezie w bractwie studenckim! W ostatnim pokoju wcielacie się w rolę pary detektywów, którzy muszą dowiedzieć się, co tak naprawdę stało się z waszymi znajomymi po ostatnim piknikowym wypadzie.

Niezapomniana rozrywka w pokojach zagadek

Pokoje escape rooms w Gdańsku i Sopocie nie są zwykłymi pokojami! Każdy z nich przedstawią inną – unikatową historię. Nigdzie nie znajdziecie dwóch takich samych pokoi. Właśnie to wyróżnia escaperoomy na tle innych rozrywek. Mimo zdobywanego z każdym pokojem zagadek doświadczenia nagle może się okazać, że to jednak za mało! Na szczęście nie jesteście tam sami, współpraca przy rozwiązywaniu jakiejkolwiek zagadki jest najważniejsza!

Zbierz zgraną paczkę znajomych i wyrusz do fascynującego świata zagadek!

Nie masz pomysłu na spędzenie wolnego popołudnia? Nudzisz się w weekendowy wieczór? A może chciałbyś spędzić niezapomniane urodziny z grupą znajomych? Jeśli szukasz pobudzającej do myślenia rozrywki, która na długo zapadnie Ci w pamięć – zajrzyj do naszych pokoi zagadekGdańsku i Sopocie. To nie tylko doskonały sposób na odstresowanie się, ale też jedna z metod integracji zespołowej. Zbierz grupę znajomych i wciel się w zespół ekspertów mających przed sobą niełatwe zadanie.

Jesteś zainteresowany odwiedzeniem naszych pokoi zagadek? Sprawdź dostępne terminy rozgrywek! W przypadku jakichkolwiek pytań – zapraszamy do kontaktu.