• English

Pokoje escape room stylizowane na dom strachu: Gdańsk

Szukasz niezapomnianych atrakcji w Gdańsku? Zapraszamy do naszych escape roomów o mrocznej tematyce. Zadbaliśmy o zastosowanie autorskich scenariuszy przypominających horrory, dlatego zapewniamy o oryginalności i niekiedy… mocno szokującym rozwoju akcji. Przygotowaliśmy logiczne łamigłówki, które wymagają stałego zaangażowania oraz maksymalnej koncentracji. Dla początkujących poszukiwaczy przygód zalecamy wizytę z opiekunem, natomiast osoby powyżej 15 lat mogą samodzielnie eksplorować tajemnicze komnaty. Jeśli wraz z rodziną lub znajomymi szukasz domu strachu w Gdańsku — zapraszamy do miejsca, gdzie poza trzymaniem emocji na wodzy, skupisz się na umiejętnym wydostaniu z pomieszczenia!

Pokoje tajemnic w Gdańsku

Każdy krok w escape roomie wymaga wyjątkowej uwagi, dlatego przed podjęciem wyzwania — poważnie się zastanów. Do wyboru masz rozwikłanie historii upadłego królestwa, 5 morderstw albo śmierci w bractwie, a także odwiedzenie krwawej rzeźni lub ucieczkę z więzienia. Umożliwiamy odkrywanie pomieszczeń grupom liczącym od 2 do 8 śmiałków, przy czym zalecamy zebranie drużyny o mocnych nerwach. Komnaty zaaranżowane są z myślą o osobach lubiących rozwiązywanie zagadek, nagłe przypływy adrenaliny oraz rywalizację. Ostrzegamy, że podczas rozgrywki w naszych pokojach w Gdańsku można poczuć się jak w domu strachów. Sprawdź, czy potrafisz wykazać się opanowaniem i rozwagą w każdej sytuacji!

Sprawiamy, że pobyty w Gdańsku są niezapomniane

Pragniesz urozmaicić pobyt nad morzem? Zapraszamy do escape roomów, gdzie poznasz historię tragicznych bohaterów, a następnie wcielisz się w ich rolę. Zbierz grupę maksymalnie 8 osób, po czym zapisz ją na jedną z nieszablonowych gier, w których najważniejsza jest bystrość oraz zachowanie zimnej krwi. Pamiętaj, że nie tworzymy klasycznego domu strachu, a więc tylko poprzez stopniowe eksplorowanie wnętrz i współpracę poprawisz losy królestwa albo uciekniesz z lochów. Z uwagi na drużynowy charakter rozgrywek są one trafioną atrakcją podczas wieczorów kawalerskich lub panieńskich czy przyjęć urodzinowych. Zapraszamy do wykonywania rezerwacji na stronie internetowej!

2-5 players

70-80 min

7/10

4/10

Świątynia Złotego Słońca

Gdańsk ul.Startowa 4A
Zobacz więcej

2 osoby

60 minut

5/10

7/10

5 Morderstw

Gdańsk ul.Startowa 4A
Zobacz więcej

60 minut

4-8 osób

8/10

6/10

Ucieczka z więzienia

Gdańsk ul.Startowa 4A
Zobacz więcej

2-5 osób

60 minut

7/10

9/10

Krwawa Rzeźnia

Gdańsk ul.Startowa 4A
Zobacz więcej

2-4 players

70 min

8/10

4/10

Upadłe Królestwo

Gdańsk ul.Startowa 4A
Zobacz więcej

Dodatkowo

Ogólnodostępny dla wszystkich jest nasz osobny pokój:

Chillout Room

Wytłumaczymy Wam w nim wszystkie zasady rozrywki, wszystkie sprawy technicznie, jak również działanie użytego w naszych pokojach sprzętu. Możecie sobie w nim na spokojnie poczekać na resztę grupy, wymienić swoje wrażenia z rozrywki, bądź wymyślić i przeanalizować taktykę na swoje grę. Ponadto dla grup, które zamierzają spędzić u nas trochę więcej czasu istnieje możliwość zarezerwowania tego pokoju 🙂

Więcej informacji uzyskacie kontaktując się z nami:
Kontakt@questrooms.pl
730 310 730

Opis ikon

- określa liczbę osób mogących uczestniczyć w grze
- jest to maksymalny czas przeznaczony na rozwiązanie pokoju
- określa poziom trudności danego pokoju
- określenie pod względem straszności i trybu rozgrywki pokoju

Krótkie FAQ

-Pokoje escape rooms – co to takiego?

Są to specjalnie stworzone pomieszczenia, z których musicie wydostać się w ciągu 60 minut ! Zadanie nie należy do najprostszych, w końcu naszpikowane są różnymi zagadkami:)


-Czy możemy wszyscy zacząć równocześnie?

Tak. Wszystkie wejścia do pokoi odbywają się o tej samej godzinie.


-Czy możemy wejść do pokoju w większą liczbą osób?

Możecie, ale nie jest to polecane.


–  Jak zarezerwować pokój?

Wystarczy kliknąć tutaj i wybrać interesujący nas pokój escape room >>KLIK<<